Aile Günü ve Piknik Organizasyonları

Aile Günü & Piknik Organizasyonları, Şirket çalışanlarının ve ailelerinin tanışması, ilişkilerin pekiştirilmesi, yoğun geçen iş temposundan sıyrılıp dinlendirici, motivasyon dolu bir hafta sonu geçirilmesi, tatlı rekabetlerin olduğu, takım çalışmasına yönlendirici eğlenceli etkinlikler ile Kurumsal Firmalarda geleneksel hale gelmiştir.

Bahar, Yaz dönemi boyunca üstlendiğimiz onlarca Aile Günü & Piknik Organizasyonunda her yıl binlerce misafir ağırlıyoruz. Sadece Sivas ve yakın bölgelerde değil Tüm Türkiye’de hizmet veriyoruz.

Firmamızı aradığınız ilk andan itibaren tecrübeli ekibimiz, piknik organizasyonunuz ile ilgili katılımcı profiliniz, yerleşkeniz, planlanan etkinlik tarihiniz vb detayları aldıktan sonra, ihtiyaç duyduğunuz mekan, menü, ekipman ve gösteriler ile ilgili etkinlik programınızı oluşturur, gerekli sunumu yaparak zaman kaybınızı önler.

Anlaşmalı olduğumuz ve çalıştığımız tüm Piknik Mekânlarının sağlığa uygunluk koşullarını, gıda sertifikalarını, personel ve altyapı yeterliliklerini, bakım ve periyodik ilaçlama durumlarını sizin için sürekli inceler ve takip ederiz.

Gerçekleştirdiğimiz Aile Günü & Piknik Organizasyonlarının tamamı % 100 müşteri memnuniyeti ile sonuçlanmıştır. Üstlendiğimiz bütün projeleri başarı ile tamamlamış olmamızın bizlere yaşattığı haklı gururu yine siz değerli müşterilerimiz ve dostlarımızla paylaşıyoruz…

Sizler için yapabileceklerimiz ;

.:: Piknik Mekanı Alternatifleri,
.:: Brunch, Barbeque, Açık Büfe, Piknik Menüleri,
.:: Animasyon Ekipleri ve Yarışma Programları,
.:: Şişme Oyun Parkurları, Eğlence Aletleri,
.:: Gösteri, Dans & Müzik Grubu Alternatifleri,
.:: Panayır Yiyecekleri ve Servis Ekipmanları,
.:: Genel Mekan Dekorasyonları,
.:: Host, Hostes, Vale, Güvenlik Ekipleri,
.:: Sahne, Çadır, Minder, Şemsiye Temini,
.:: Dj & Orkestra & Ses Sistemi & Truss Kurulumu,
.:: Ambulans & Jeneratör & Mobil Wc Temini,
.:: Fotoğraf & Video & Jimy Jib Çekimleri,
.:: Davetiye, Afiş Çalışmaları Basım ve Dağıtımı,
.:: Promosyon Ürünleri Hazırlığı ve Dağıtımı,
.:: Yasal İzinlerin Alınması,
.:: Transfer, Servis ve Nakliye Hizmetleri,